Stavba tiny house na klíč: vše, co potřebujete vědět

Pokud se rozhodnete pro tiny house, můžete zvážit dvě možnosti: postavit si ho sami nebo si nechat postavit tiny house na klíč. Pokud nemáte dostatek zkušeností a času na stavbu vlastního domku na kolečkách, může být řešením nechat si postavit tiny house na klíč nebo do různých fází rozestavěnosti a dokončovací práce si udělat sami.  Zde se dozvíte více o tom, co je zapotřebí pro stavbu tiny house na klíč.

  1. Návrh a plánování

Při stavbě tiny house na klíč je prvním krokem návrh a plánování. Je důležité si uvědomit, jaké jsou vaše požadavky a preference ohledně velikosti, uspořádání, materiálů a vybavení. Chcete vědět více o tom, jak vybrat tiny house?  V této fázi byste měli spolupracovat s odborníkem na stavbu tiny house, který vám může poradit a pomoci s tvorbou plánu.

     2. Výroba

Po schválení návrhu tiny house může začít samotná výroba. Výroba tiny house na klíč je odborný proces, který vyžaduje zkušenosti a kvalifikaci. Pracujeme s kombinací různých materiálů a technologií, abychom Vám mohl nabídnout kvalitní a bezpečný domov na kolečkách. Pokud si objednáte stavbu na klíč, nemusíte se o nic starat a můžete se těšit na předání klíčů k hotovému domku. Samozřejmě můžete výrobu během stavby navštívit a podívat se, jak tiny house v Prostějove vyrábíme. Na dokončovací práce si vše rozplánovat přímo v prostoru. 

3. Vybavení

Vybavení se bude odvíjet od toho, zda budete mít možnost napojení na sítě nebo budeme řešit takzvanou ostrovní variantu. Po dokončení hrubé stavby bude následovat vybavení vašeho tiny house. Opět je důležité myslet na své preference a potřeby a vybrat si vybavení, které vám bude vyhovovat. Můžete se rozhodnout pro základní nebo luxusní vybavení, v závislosti na vašem rozpočtu a preferencích. Jsme schopni Vám vyřešit kuchyňku, loftové nebo přízemní spaní a koupelnu. 

Kromě nábytku a doplňků je důležité myslet i na úložné prostory. V tiny house je každý centimetr důležitý, proto je třeba využít každý volný prostor. Většinou se využívají skříně a policové systémy, ale existují i jiné kreativní způsoby, jak vytvořit úložné prostory. Jedním z nich může být i venkovní úložný prostor na věci pro úklid nebo sportovní vybavení. 

Zde můžete zapojit svou kreativitu a zvolit si interiérové vybavení, které bude dokonale odpovídat vašemu stylu bydlení. Důležité je zvolit kvalitní a praktické vybavení, které splní vaše požadavky a bude sloužit mnoho let.

4. Umístění tiny house na pozemek

V závislosti na tom, jaký druh tiny house jste si nechali postavit a jaké jsou zákony v dané oblasti, si můžete najít vhodné místo k bydlení. Mnoho lidí si zakoupí pozemek a umístí na něj svůj tiny house. Pokud nevlastníte pozemek, můžete si pozemek pronajmout nebo najít komunitu lidí, kteří žijí v tiny house a sdílejí si pozemek navzájem. 

5. Doprava tiny house na místo

Máme vše potřebné pro to, abychom Vám Váš tiny house přepravili na místo určení. Není problém tiny house přepravit po celé Evropě. 

 

Kontakt

Chcete zaslat katalog s našemi realizacemi Tiny house?

Napište nám a pošleme Vám ho. V katalogu jsou rozměry jednotlivých tiny house a také jejich výrobní cena. Ta se může s ohledem na změny cen lišit.