Tiny house není jen příbytek
Je domovem a zároveň svobodou

Život v mobilním domě znamená vědomé vzdání se všeho nadbytečného, aby se vytvořil prostor pro to podstatné. A rychle si uvědomíte, jak mít méně znamená více. Více možností…a jaký bude Váš příběh v Tiny domu?

O nás, Na čem výrobu tiny house zákládáme?

KVALITNÍ STAVBA

Každý Tiny house je jedinečný. Ale výroba jde dál za estetický design. Kvalita konstrukce je pro nás stejně důležitá, jako design a celkový vzhled všech Tiny housů. Od způsobu, jakým jej stavíme, až po konstrukční materiály, které používáme, jdeme dál a dál, abychom zajistili, že každý tiny house bude originální. 

VZHLED INTERIÉRU

Jakkoli mohou být Tiny housy jedinečné, na každém Tiny housu najdete společné prvky. Pozornost klademe na detaily, které jsou součástí každého interiéru, a ty pocítite, pouze když vstoupíte dovnitř. Naši tesaři, svářeči, pokladači a nespočet dalších kvalifikovaných řemeselníků vytváří váš Tiny house. 

SPOLEČNÝ PROCES….

Naše filozofie vlastního designu je jednoduchá. Můžeme začít na bílém papíře a necháme vše na vás. Náš designérský tým s vámi úzce spolupracuje, aby uvedl do reality vaše vize a sny  a vytvořil tiny house, který osloví všechny vaše smysly. Když poprvé uvidíte svůj dokončený malý tiny house, budete odměněni pocitem úspěchu a hrdosti: navrhli jste něco úžasného, co doslova začalo prázdnou stránkou.

INDIVIDUÁLNÍ VÝROBA….

Tiny house jsou vyráběny v srdci Transylvánie. Každý kus je originál a je kladen důraz na výběr materiálů i řemeslné zpracování. 

Kontakt

Chcete zaslat katalog s našemi realizacemi Tiny house?

Napište nám a pošleme Vám ho. V katalogu jsou rozměry jednotlivých tiny house a také jejich výrobní cena. Ta se může s ohledem na změny cen lišit. 

Kontaktujte nás

Máte dotazy k Tiny house? Chcete vědět kolik Vás bude tiny house stát? Napište nám! 

ING. bára Hlávková

+420 773 750 076

bara.hlavkova@gmail.com