Výroba tiny house

Podvozek

Většinou stavíme Tiny house na dvou velikostních typech podvozků

Základní tvar 1 / vnější rozměry: 5,40 x 2,55 m

Základní plocha: 12,4 m² + úroveň podkroví: až 6,00 m²

Celková velikost: cca 18 m²

Základní tvar 2 / vnější rozměry: 6,60 x 2,55 m

Základní plocha: 15,4 m² +: Podkroví: až 6,00 m²

Celková velikost: přibližně 21 m²

Druhy dřeva

SMRK

Je původem z hor jižní a střední Evropy, barva je jednotně bílá, nažloutlá až červeno-bílá, bez jaderného zbarvení. Je snadné s ním pracovat. Je to jedno z nejdůležitějších druhů dřeva v našich malých domcích.

DUB

Dub je jedním z nejcennějších druhů dřeva v našich lesích. V zásadě se s dubem snadno pracuje a jeho zpracování vyžaduje velkou péči. Slouží jako dřevo pro dekorativní účely v interiéru, jako dýha nebo masiv.

MODŘÍN

Sibiřský modřín je v Evropě běžný. Větve jsou velmi dobře vidět . Dřevo je velmi odolné vůči povětrnostním vlivům, a proto je vhodné pro všechny venkovní aplikace.

Velmi důležitý druh dřeva používá se zejména v exteriéru. 

BOROVICE

Spolu se smrkem se používá pro dokončování interiérů. Krásných dekorativních výsledků lze dosáhnout zejména různými skvrnami.

Izolační materiály

SKLENĚNÁ VLNA

Přírodní produkt s vynikajícími izolačními vlastnostmi, ohnivzdorný, lehký, poddajný, nenasákavý, snadno zpracovatelný, udržitelný a trvanlivý.

KONOPNÁ VLNA

Ekologický rostlinný izolační materiál, přirozená odolnost proti napadení škůdci, splňuje vysoké požadavky na protipožární a protihlukovou ochranu, je udržitelný a odolný.

IZOLACE PODLE ENEV2016

Stavíme tiny house pro trvalé bydlení v souladu se současnou energetickou normou EnEV2016.  S izolací podle EnEV se naše izolace skládá z vysoce izolačního PUR materiálu a speciální fólie s vysokým tepelným odrazem.

Tvary sřech

ŠIKMÉ STŘECHY

Šikmé střechy se často používaly pro hospodářské budovy,  V posledních letech se šikmé střechy staly populární také v obytných oblastech – hlavně proto, že jsou vhodné pro instalaci fotovoltaických systémů.

Zastřešení je tradičně provedeno pomocí ventilovaných hliníkových trapézových plechů, různé barvy dělají z každého tiny house originál. 

SEDLOVÁ STŘECHA

Sedlová střecha je nejběžnějším tvarem střechy. Jedná se o nadčasovou konstrukci, která je navržená jako krokvová nebo vaznicová střecha.  Četné varianty zahrnují sedlové střechy se stejnými nebo různými sklony nebo výškami okapů. U tiny house je to nejběžnější tvar střechy, s různými typy vikýřů.

PLOCHÁ STŘECHA

I typy plochých střech se vyskytují, nejčastěji u Tiny house určených pro cestování. 

 

 

Vybavení

ROZVODY ELEKTŘINY

Váš Tiny house bude mít všechny potřebné elektrické instalace. Jsou nainstalovány zásuvky a odpovídající spínače světla. 

SANITÁRNÍ VYBAVENÍ

Samozřejmě se také postaráme o rozvody vody. Záleží na místě, zda bude umožněna přípojky vody, nebo budete Tiny house zásobovat vodou v nádržích. Do tiny house se umísťuje sprchový kout, toaleta, umývadlo, boiler na vodu a baterie. 

ZDROJ TEPLA

Můžete využít několik způsobů, jak vytápět tiny house.  

OKNA A DVEŘE

PODLAHA

PLECHOVÁ STŘECHA

 
 

DŮM NA KLÍČ OBSAHUJE

ZÁVĚSNÝ NEREZOVÝ KOMÍN
MALÁ KRBOVÁ KAMNA
VNITŘNÍ SCHODY SE ZÁBRADLÍM 
KUCHYNĚ S VYBAVENÍM
SKŘÍŇ A POLICE
KLIMATIZACE
OBLOŽKY DVĚŘÍ A OKNA
TINY HOUSE ceník

HRUBÁ STAVBA

ORIENTAČNÍ CENA: cena od 950 000 Kč

Cena se odvíjí od zvolených materiálů. 

STAVBA NA KLÍČ

ORIENTAČNÍ CENA: cena od 1 300 000 Kč

Cena se odvíjí od zvolených materiálů. 

Kontakt

Chcete zaslat katalog s našemi realizacemi Tiny house?

Napište nám a pošleme Vám ho. V katalogu jsou rozměry jednotlivých tiny house a také jejich výrobní cena. Ta se může s ohledem na změny cen lišit. 

Kontaktujte nás

Máte dotazy k Tiny house? Chcete vědět kolik Vás bude tiny house stát? Napište nám! 

ING. bára Hlávková

+420 773 750 076

bara.hlavkova@gmail.com