TINY HOUSE - vhodný na pronájem

Máte nevyužití pozemek v přírodě nebo u Vašeho domu? 

Vlastníte zajímavé místo a chtěli byste jej využít? Poskytněte místo k pronájmu prostřednictvím Tiny housu. Nyní se stává velmi moderní útěk do přírody. 

Tiny house pronájem
 

Využití tiny house na pronájem

Pokud jde o design vašeho Tiny house určeného pro pronájem, měli byste přemýšlet o tom, jak bude používán – budou hosty páry? Nebo i rodiny s dětmi. Budou se ubytovávat na delší nebo kratší pobyty?

Nejlepší způsob, jak zajistit, aby tiny house splňoval všechny potřeby vašich hostů, je přizpůsobit ho shora dolů. Tiny house nabízí vytvořit domov, kde se budou všichni cítit pohodlně a budou mít vše, co potřebují. 

Měli byste přemýšlet o prostoru před tiny housem. Cestu k tiny house naplánujte s dostatečným osvětlením, aby se hosté pohodlně k tiny house dostali.  Pokud je tiny house opravdu malý, můžete vytvořit krásné a příjemné prostory před tiny housem.  Myslete na ohniště, venkovní kuchyně, vířivky, saunu, terasu … Využijte naplno prostor, který máte k dispozici!

Kontakt

Chcete zaslat katalog s našemi realizacemi Tiny house?

Napište nám a pošleme Vám ho. V katalogu jsou rozměry jednotlivých tiny house a také jejich výrobní cena. Ta se může s ohledem na změny cen lišit.