Cestovatelská dvojice a jejich Tiny house

Tiny house z Francie

Nina a Guillaume tvoří pár, který má zálibu v cestování.  Jejich dům, bere největší ohled na velikost: Prostor se musel vymyslet tak, aby uvezli vše, co potřebovali, ale dost malý na to, aby mohl být legálně na silnici. 

Tiny house je obložen cedrem a černým hliníkem. Hliník je na jedné straně tiny house a pokračuje na střeše, což vytváří efekt vodopádu. Tenké svislé cedrové desky propůjčují texturu třem zbývajícím stěnám. Kombinace těchto dvou materiálů – v kombinaci se šikmou střechou, působí Tiny house zajímavě. 

Velká okna na každé straně tiny house interiér přivádí dostatek slunečního světla, což dává pocit prostornosti. Stěny domu a dřevěné podlahy, vyrobené z tepelně zpracované masivní borovice Landes a mořeného masivního smrku, jsou izolované bavlnou, lnem a konopím. V jídelně je dřevěný stůl jako stůl vhodný pro dvě osoby; v případě potřeby se povrch rozšíří a může sloužit až čtyřem lidem.

Tiny house prostor

Do koupelny se vstupuje dělicími dveřmi, kde je zrcadlo po celé délce. Je zde velká sprcha, suché WC s nerezovým kbelíkem, velká skříň a pračka.

Tiny house sprcha

Chtěli byste podobný typ Tiny house? Kontaktujte nás pro katalog! 

Kontakt

Chcete zaslat katalog s našemi realizacemi Tiny house?

Napište nám a pošleme Vám ho. V katalogu jsou rozměry jednotlivých tiny house a také jejich výrobní cena. Ta se může s ohledem na změny cen lišit.