Proč si pořídit tiny house na glamping?

Pokud jste nadšenci glampingu a milujete spojení s přírodou, investice do vlastního glampingového místa může být skvělým rozhodnutím. Zde je několik důvodů, proč si pořídit vlastní glampingové místo a jak na to.

Vytvořte si svoje místo v přírodě

Vlastní glampingové místo je nejen skvělým způsobem, jak investovat do luxusního a pohodlného ubytování v přírodě, ale také vám umožní vytvořit unikátní zážitek pro vás, Vaši rodinu i s hosty a získat si tak možnost mít více finanční nezávislosti a svobody. Vydejte se na cestu k vlastnímu glampingovému místu a objevte krásy spojení s přírodou ve stylu a pohodlí.

Místo hraje velkou roli

Při vytváření vlastního glampingového místa je důležité si vybrat  vhodnou lokalitu. Vyberte si krásné a klidné místo v přírodě, které nabízí přístup k zajímavým outdoorovým aktivitám a zároveň je snadno dostupné pro vaše hosty. Ne vždy to je tak, že se Vám podaří být přímo uprostřed přírody a mít zároveň všechny sítě. V praxi to pak nevypadá, tak jako na fotkách… ale glampingová místa jsou blíže k civilizaci.
Zvažte také faktory jako dostupnost vody, elektřiny a infrastruktury.

Zdroj příjmu

Vlastní glampingové místo může být také skvělým zdrojem příjmu. Nabídněte své luxusní ubytování na pronájem a získejte příjem z turistů a milovníků přírody, kteří touží po nezapomenutelném zážitku ve vašem malebném prostředí. V České Republice se ceny za jednu noc ubytování v glampingových chatkách pohybují od 2 500 až po 5 500 Kč. Snadno si spočítáte, že glampingová místa mají pěknou návratnost. 

Flexibilita a neomezená kreativita 

Jedním z hlavních benefitů vlastního glampingového místa je neomezená možnost kreativity a svobody, kterou můžete ze sebe do tiny house předat. Můžete si sami určit, jaký typ ubytování nabídnout, jaké služby poskytnout a jak řídit své podnikání. Můžete vymyslet, čím uděláte Vaše místo unikátní. Můžete vytvořit místo, kde si můžete užít svobodu podnikání v souladu s vašimi hodnotami a vizí. 
 

Chcete zaslat katalog s našemi realizacemi Tiny house?

Napište nám a pošleme Vám ho. V katalogu jsou rozměry jednotlivých tiny house a také jejich výrobní cena. Ta se může s ohledem na změny cen lišit.